Kącik "złotych myśli":

„Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią”.

Szkoła tańca nowoczesnego Unique Street Artist w Przemyślu prowadzona przez stowarzyszenie Młodość ze sztuką którego celem jest zaproszenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez taniec taki jak break dance i dancehall oraz inne formy kreatywnej sztuki.

Życzenia Noworoczne.

dodano: 28 grudnia 2012 16:55

Nowy Rok to czas, gdy robiąc podsumowania przeszłego już czasu życzymy sobie wielu wspaniałych chwil.

Dlatego chcielibyśmy na ten Nowy Rok życzyć przede wszystkim zwykłego, ludzkiego szczęścia, czyli codziennej filiżanki ciepłej kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi.
Zielonych świateł na Twojej drodze do pracy, małych spraw, które Cię ucieszą ulubionej piosenki w radio, kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz.
Roku pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś wyjątkowym.
Niech ten Nowy Rok będzie czasem pokoju, szczęścia i radości.
Bez złośliwości, nadętych ludzkich ambicji, głupoty i bezmiaru chamstwa.
Cieszmy się w tym Nowym Roku z wyjątkowych spotkań z dobrymi ludźmi, bezinteresownych, codziennych, drobnych gestów z nadzieją, że w tym roku znikną dobre wróżki, które nagle stały się czarownicami, a nasza wspólna rzeczywistość przestanie kojarzyć się z polem minowym...
A więc życzymy zwykłego, ludzkiego szczęścia na ten Nowy Rok.

Zarząd Stowarzyszenia "Młodość ze sztuką".

Klasyfikacja końcowa turnieju.

dodano: 4 grudnia 2012 18:29

Przedstawiamy wyniki i klasyfikację końcową Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się w dniach 3 i 4 grudnia 2012r na Hali POSiR.
Wszystkim dziękujemy za udział a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!
Klasyfikacja końcowa
Zdjęcia

Harmonogram Rozgrywek Turnieju Halowej Piłki Nożnej

dodano: 23 listopada 2012 15:55


Przedstawiamy listę uczestników i harmonogram rozgrywek Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Straży Miejskiej, który ma się odbyć w dniach 3 - 4 grudnia 2012r na Hali POSiR w Przemyślu.


Harmonogram turnieju.

Turniej Halowej Piłki Nożnej

dodano: 29 października 2012 14:40
edytowano: 22 listopada 2012 7:23

ZE WZGLĘDU NA ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ 21 LISTOPADA (ŚRODA) O GODZINIE 21 ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA LISTA UCZESTNIKÓW TURNIEJU.


Zapraszamy na kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar "Straży Miejskiej".
Termin:
3 - 4 grudnia 2012r. w godzinach: 8:00 – 15:00
Miejsce:
Hala Sportowa w Przemyślu.

Zgłoszenia (karty zgłoszeniowe) do dnia 23 listopada i ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres: mlodosc.zesztuka@onet.eu lub składać w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 70 (Klub Osiedlowy). Zapraszamy drużyny ze szkół gimnazjalnych, pondgimnazjalnych i tzw. "dzikie" do 25 roku życia.

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem Turnieju!
REGULAMIN
Liczba drużyn ograniczona – o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "POMIĘDZY"

dodano: 2 listopada 2012 7:55

Przedmiotem fotografii powinny być refleksje dotyczące zdarzeń, emocji, relacji „pomiędzy”. Temat zapewne trudny, ale kreatywność młodego człowieka jest wielka i odnalezienie tego co istnieje pomiędzy przestrzeniami, emocjami, ludźmi na pewno nie będzie wielkim problemem. Wielu z nas marzy o tym, aby odszukać, odnaleźć to, co znajduje się pomiędzy miłością i nienawiścią czy krzykiem a ciszą, dobrem i złem... Pomiędzy niebem i ziemią dzieją się różne rzeczy. Ta bliżej nieokreślona przestrzeń jest miejscem ścierania się emocji, poglądów, osobowości. To tutaj rodzą się ważne i mało istotne sprawy. Wreszcie tutaj dzieją się cuda i dramaty… Jak określić to, co dzieje się pomiędzy? Granicą takiego określenia jest każdy z nas… Zapraszamy do fotograficznego odkrycia zderzenia światów czyli takiej zwykłej, naszej rzeczywistości ukrytej pomiędzy nami…
Termin nadsyłania prac - 22 grudnia 2012
Prace należy nadsyłać poczta lub dostarczyć osobiście pod adres:
Stowarzyszenie "Młodość ze sztuką"
Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 70
37-700 Przemyśl
Regulamin konkursu.

Konkurs Fotograficzny

dodano: 19 października 2012 12:25

Stowarzyszenie "Młodosc ze sztuką" zaprasza uczniów przemyskich szkół średnich do udziału w konkursie fotograficznym "Znak człowieka – Ślad człowieka" organizowanym przez Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie.
Regulamin konkursu.

"Los niechcianych uczuć" - refleksje i podsumowanie.

dodano: czwartek, 4 października 2012r. 12:57:28
edytowano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:08:06

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia projektu „Los niechcianych uczuć”. W takim momencie przychodzi czas na refleksje…
Człowiek i pies – dwie istoty, które potrafią dla siebie zrobić wszystko. Ta przyjaźń nie bierze pod uwagę urody, majątku, pozycji. Ta przyjaźń potrafi zdziałać cuda i dać wiele obu stronom.
Wspólne przebywanie pozwala uczyć się empatii, odpowiedzialności, współpracy. Czy w dzisiejszym zakłamanym, pełnym hipokryzji świecie jest jeszcze miejsce na taką przyjaźń?
Otóż jest! Udowodnili to szkolący i szkoleni.
Najlepszym dowodem na to są fragmenty pamiętników, które prowadzone były przez wolontariuszy w czasie trwania projektu.

Więcej ↓

„Pierwszy spacer dla Quanty z pewnością był miłą odmianą. Wyszła z boksu, ba, z terenu schroniska na nieznane lub mało znane terytorium. Cieszyła się, choć w tym wszystkim gdzieś się jej zgubiłam. Ot, dziewczyna po drugiej stronie smyczy. Wszystko wokół było dużo bardziej ciekawe, nawet padający tego dnia deszcz. A ja? Cóż, pełna obaw i niepewna czy sobie poradzę, bo przecież mnie ignoruje. Zresztą dla mnie to też nowe doświadczenie, w które wchodziłyśmy razem. A jak na tym wyjdziemy? To się dopiero okaże.”

„Takie szkolenie wymaga cierpliwości. Początkowo efektów nie widać. Komenda wyjdzie raz może dwa na całe spotkanie. Niby powinnam o tym pamiętać ale jako niecierpliwa perfekcjonistka chcę wszystko na już. To jednak tak nie działa. Jak we wszystko, trzeba włożyć więcej wysiłku i czasu żeby zobaczyć efekty. W końcu wyjdzie.”

„Wciąż uczymy się nie tylko o psach, ich treningu, ale też o samych sobie. Przynajmniej ja to tak odczuwam. Nigdy nie sądziłam, że dam sobie radę z takim zadaniem, niełatwym przecież i wymagającym olbrzymich nakładów cierpliwości i siły woli. Czasami trudno jest zapanować nad rozbrykanym psiakiem, który chce się tylko bawić. Szarpanie za smycz i krzyki nic tu nie poradzą, trzeba szukać innych sposobów, ale w końcu się udaje.”

„Nie ma uniwersalnego środa na wychowanie psa. Psy są jak ludzie. Każdy ma indywidualne cechy i swój charakter, uczą się w różnym tempie i nie można wymagać od nich nie wiadomo czego. To, czego nauczą się przy nas, ma im zostać na resztę życia, a nie na chwilę tylko po to, żeby spełnić nasze egoistyczne pragnienia. Zresztą to jest lekcja również dla nas. Lekcja pokory i cierpliwości. Spojrzenia inaczej na świat. Nie jesteśmy panami świata, a wielu ludziom trudno to zrozumieć.”

„Ludziom się nie chce… Przecież to tylko psy. Po co zwracać na nie uwagę? A zwłaszcza te ze schroniska. Może sobie zasłużyły na taki los? Przecież to same problemy. Są ciekawsze rzeczy do roboty… Tak naprawdę problemy są w nas samych. Można zrozumieć alergię czy inne kłopoty ze zdrowiem ale pozostali po prostu szukają sobie wymówki. Sama też nie jestem święta i początkowo nie byłam przekonana do projektu. Przede wszystkim obawiałam się, że nie dam sobie rady ale po kilku wyjazdach wyleciało mi to z głowy i już nie wróci. Poza tym obserwacja pozostałych par opiekunów i ich podopiecznych pokazuje, że każdy z nas ma wady, które przeszkadzają w treningu ale się nie poddają. Dobrze, że są jeszcze ludzie o dobrych sercach, którzy zwracają uwagę na coś poza końcem swojego zadartego do góry nosa. Może dzięki nim uda się zrobić coś dobrego dla świata i dla nas samych wśród wszędobylskiego wyścigu szczurów i egoizmu. Zacząć od rzeczy małych, może nieznaczących i podstaw- świat wydaje się wtedy troszkę lepszy. Może naprawdę warto.”

„Zabawa jest ważną częścią życia z psem. Nie możemy tylko od niego wymagać, traktować jak maszynkę do pilnowania domu. Piłka na sznurku jedne psy interesuje bardziej, inne mniej. Quante w ogóle. Ona woli się poprzytulać i zwrócić całą moją uwagę na siebie. To też jest miłe, choć czasami potrafi mnie przewrócić. Jest kochana. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego psa, niewiadomo jak dobrze ułożonego. Oswoiła mnie niczym w „Małym Księciu”, a ja ją. Teraz jesteśmy za siebie odpowiedzialne.”

„Kolejny dzień nie mogłem nauczyć mojego pieska komendy siad. Trenerowi udawało się raz za razem, a gdy przychodziła moja kolej nie wychodziło zupełnie nic. Nie miałem już siły i chęci ale nie poddawałem się. Wreszcie udało mi się go przekonać by siadł. Później udało się drugi raz i trzeci. Byłem szczęśliwy jak 6-letnie dziecko gdy dostaje cukierka. Oczywiście pies też to wyczuł. Mam nadzieję, że jest to jakiś przełom i teraz pójdzie z górki. Szczerze, gdy usiadł pierwszy raz, dopiero wtedy nabrałem chęci na szkolenie Volvo i że czas nie idzie na marne. I tak jak mówił trener, trzeba cierpliwości, spokoju i wytrwałości, wtedy pójdzie do przodu bo pies czuje nasz nastrój.”

„Jeśli chodzi o szkolenie, to nie jest źle, tylko stwierdziłem, że to ja najpierw muszę się dużo nauczyć żeby później przekazać to psom.”

„Dwa razy pod rząd nie było mnie na szkoleniu. Przez ten cały czas bardzo mi brakowało Volvo. Myślałem o nim i zastanawiałem się co porabia, co sobie myśli jak mnie nie widzi kolejny raz. Jakbym był zakochany... Wiem, że to dziwnie brzmi ale coś w tym jest.”

„Czasami jest tak, że człowiek nie może się wyrwać z natłoku innych obowiązków albo zajmie się czymś i zapomina o całym świecie. Z tego względu robią się przerwy w treningu a pieski czekają. Dla nich bez znaczenia jest data w kalendarzu czy nawet pogoda, choć w ulewie trudno jest cokolwiek zrobić. Czekają cierpliwie na tego człowieka, który podjął się opieki nad nimi. Może raczej już nie na człowieka, ale na przyjaciela, który nie tylko przychodzi z miską karmy. W szarej, schroniskowej rzeczywistości to jest coś naprawdę wielkiego.”

Wszystkim, którzy wzięli czynny udział w projekcie – dziękujemy za wrażliwość i radosną współpracę.
Natomiast tym, którzy z powodu sobie znanych przyczyn podjęli decyzję o przerwaniu swojej pracy życzymy, aby nigdy nikt ich nie zawiódł.

Ostatnim działaniem w ramach tej akcji będzie happening na Rynku Starego Miasta - 6 października o godzinie 17:00.
Serdecznie zapraszamy.

Półkolonia 2012 Spacer z wartościami

dodano: poniedziałek, 23 lipca 2012r. 9:42:28
edytowano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:08:38

Zobacz fotorelację

Oleszyce Rap Festiwal 2012.

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:08:25

Już 30 czerwca 2012 roku zapraszamy do Oleszyc na drugą edycję największego festiwalu hip-hopowego w południowo-wschodniej Polsce. Jeden dzień podczas którego na jednej scenie, w jednym miejscu zobaczycie całą czołówkę rodzimego hip-hopu.

W trakcie Festiwalu wystąpią uczniowie prowadzonej przez Stowarzyszenie Szkoły Tańca „Unique Street Artist”.

Zapraszamy serdecznie!

Darmowy kurs szkolenia psów.

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:07:39

Nieodpłatne szkolenie psów metodą pozytywnego wzmacniania z doświadczonym szkoleniowcą i behawiorystą - Markiem Leitnerem. Brzmi intrygująco i ciekawie? Taką możliwość daje projekt „Los niechcianych uczuć”, o którym jest już sporo w naszych aktualnościach.

Pracując z wytypowanymi psiakami ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach m.in. zdobędziecie wiedzę i umiejętności pozwalające pracować później ze swoimi pupilami. Ponadto nauką tresury ukazujecie możliwości uczenia się przez działanie, wypracowujecie mechanizmy zwiększające liczbę adopcji i poznajecie swoje mocne strony.

Nie zostawiajcie tego na później, bo jak słyszeliśmy w pewnej piosence „nic dwa razy się nie zdarza”. Taka szansa może się nie powtórzyć! Zatem warto się przełamać - korzyści widać gołym okiem!

Poniżej przedstawiamy kilku wspaniałych opiekunów z równie wspaniałymi psiakami, którzy wypracowali taki poziom umiejętności, posłuszeństwa i co ważne zaufania do ludzi swoich podopiecznych, że te już teraz mogą zostać przygarnięte do domów pełnych ciepła, na które tak czekają…

Gminny Festyn Rodzinny w Krasiczynie

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:07:48

Władze Gminy Krasiczyn zapraszają na
„GMINNY FESTYN RODZINNY”!
17 czerwca 2012 w godz. 15:00 – 24:00
na placu przy Gimnazjum w Krasiczynie

Po raz kolejny chętnie włączamy się w działalność kulturalną okolic Przemyśla!

W godzinach 16:00 – 18:00 z dwoma pokazami tańca nowoczesnego wystąpią uczniowie naszej Szkoły Tańca „Unique Street Artist”

Ponadto w programie:
koncerty zespołów wokalnych, pokaz sprzętu strażackiego, gry, zabawy, konkursy…

Dodatkowe atrakcje gratis:
malowanie twarzy, jazda konna, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Dwa słowa o fotografii amatorskiej...

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:07:42

„Chciałbym raz wreszcie być zrozumiany należycie: wołam nie o kapliczki wtajemniczonych w piękno, nie o panteony sztuki przez wielkie "S", lecz po prostu o rozszerzenie i pogłębienie abecadła estetyki, zepchniętego na szary koniec przez przerost technicznej makulatury.” Tak o malowaniu światłem pisał ongiś wielki mistrz polskiej fotografii Jan Bułhak. Myślę, że te słowa dzisiaj w dobie „Photoshopa” są jak najbardziej trafne. Parafrazując słowa piosenki ...coraz więcej fotografów coraz trudniej o oryginał, wielu stara się upiększać swoje kadry od lekkiego podmalowania do w skrajnym przypadku nierzadko zmiany całej treści zapisanego na karcie obrazu. Pozostaje zadać pytanie czy o to chodzi ? Czy takie zabiegi w photoshopie nie zbliżają zdjęć do tzw. kiczu? Na tak postawione pytania odpowiedź może być tylko jedna – tak.

Nie chodzi mi tutaj o zabiegi takie jakie kiedyś można było wykonać na powiększalniku, ale o takie które zdecydowanie zmieniają fotografowany obraz i w rezultacie oszukują widza a jednocześnie usprawiedliwiają lenistwo fotografującego. Etyka fotografa o której kiedyś dyskutowano często wymarła. To co kiedyś w fotografii było nie do przyjęcia staje się dziś normą – przepalone biele, krosowane barwy. Fotografia cyfrowa pozbawia fotografujących myślenia - strzela się setki zdjęć wybiera jedno. Czy naprawdę technika nie przeszkadza fotografowi w uzyskaniu dobrych estetycznie kadrów? Kiedy widzę kadry z pododawanymi piorunami lub podmalowanym niebem - aby z pogodnego dnia dostało charakteru burzowego lub sielskie zdjęcia Bieszczadzkich Połonin podrasowane na koniec świata czy nuklearny holokaust – zaczynam się zastanawiać czy osoba, która tworzy te obrazy jest emocjonalnie zrównoważona czy też chce zaistnieć za wszelką cenę.

Cytując naszego przemyskiego fotografika Waldka Sosnowskiego „Fotograf musi przewidywać co się może wydarzyć, mieć intuicję, gdzie się ustawić, umieć "zawalczyć" o dobre ujęcia” – musi cały czas myśleć co chce pokazać i jak tego dokonać i wtedy dopiero może zaistnieć tworząc dobre kadry. Oczywiście Photoshop jest dla ludzi, ale wódka i papierosy też produkowane są dla ludzi... Wybór należy do Ciebie.

Stowarzyszenie Młodość ze sztuką organizując wystawy młodym twórcom nie tylko jest mecenasem inwestując w ich twórczość, ale także stara się zaszczepić w młodych fotografach określoną estetykę fotografii, styl i etykę. Wszystkie wiodące konkursy fotograficzne kierują się tymi samymi zasadami, a prace nie mieszczące się w tym kanonie są dyskwalifikowane. Jeżeli komuś z nami po drodze to zapraszamy jeżeli nie to... do zobaczenia kiedyś. Miały być tylko dwa słowa o fotografii... i znów się rozgadałem. Przepraszam.

Festyn rodzinny w Żurawicy

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:07:45

Uczniowie SP nr 1 w Żurawicy zapraszają na
Festyn Rodzinny !
10 czerwca 2012 w godz. 15:00 - 19:00
na podwórku szkolnym
Cała akcja odbędzie się na rzecz uczennicy szkoły - Oli.
Ze względu na charakter Festynu nasze Stowarzyszenie z ogromną radością włączy się w działania!

  • Około godziny 18:00 odbędzie się licytacja dwóch zdjęć: jedno autorstwa Piotra Magnowskiego, naszego instruktora warsztatów fotograficznych, drugie autorstwa Witolda Dziedzica, które jest elementem wystawy „Ekscytujące życie motyla”
  • O godzinie 18:00 z pokazem tańca nowoczesnego wystąpią uczniowie naszej Szkoły Tańca „Unique Street Artist”
  • O godzinie 18:30 zagra koncert współpracujący z nami od początku, dobrze znany w przemyskim środowisku raper Eroes

Ponadto w programie: konkursy, gry i zabawy, licytacje prac plastycznych, orgiami, malowanie buzi, stoisko z biżuterią wykonaną przez dzieci i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Wolontariusze podczas szkolenia psów - projekt "Los niechcianych uczuć"

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:08:07
Od pierwszych kroków wolontariuszy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach w ramach projektu „Los niechcianych uczuć” minął miesiąc. Wystarczy zaglądnąć choć na moment aby zobaczyć efekty pracy.
Mimo wszelkich trudów jakie wynikają ze zwykłych ludzkich słabości czy uciążliwych dojazdów, wyklarowała się grupa ludzi, która „złapała bakcyla”.
Wspaniale widać jak nawiązuje się nić porozumienia i sukcesywnie przełamują bariery w relacjach: człowiek – psi partner i człowiek – człowiek, a co najważniejsze i najtrudniejsze: ja – z samym sobą, co dotyczy wszystkich uczestników projektu.
Z tym większą radością przedstawiamy fotograficzną relację z kolejnych spotkań.

Relacja z wystawy Damiana Leszczyskiego

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:08:43

Zobacz fotorelacj

Pokaz Szkoły Tańca Unique Street Artist na Jarmarku Turystycznym - 06.05.2012

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:08:37

Zobacz fotorelację

Dzień Otwarty w Szkole Tańca Unique Street Artist

dodano: 19 kwietnia 2012 10:45

Międzynarodowy Dzień Tańca to świetna okazja do zobaczenia, spróbowania i rozsmakowania się w tańcu. Z tej okazji instruktorzy szkoły Unique Street Artist serdecznie zapraszają na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się już 4 maja 2012.
Chcemy podzielić się z wami naszą życiową pasja jaką jest taniec i dać wam możliwość spróbowania swoich sił w różnych technikach tańca.

W czasie DNIA OTWARTEGO, wszyscy mogą wziąć udział w całkowicie bezpłatnych lekcjach tańca oferowanych przez naszą szkołę, każdy ma możliwość poznania instruktorów oraz sposobu prowadzenia zajęć.
Zajęcia są skierowane do osób początkujących, każdy możecie wziąć udział w dowolnej liczbie zajęć, aby zobaczyć jaka technika tańca najbardziej Wam odpowiada. Zajęcia break dance, dancehall, hip hop mają charakter pokazowy i trwają około 50 minut.

W czasie ich trwania przewidziana jest:
- krótka rozgrzewka,
- proste ćwiczenia izolacyjne,
- nauka prostych kroków,
- prosty układ powstały na bazie poznanych ruchów.

Podsumowaniem Dnia Otwartego będzie KONKURS z nagrodą, oraz pokaz tańca w wykonaniu grupy zaawansowanej, w czasie którego można będzie zobaczyć wcześniej wypracowane układy, chętni uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w kołach tanecznych.

Każdy będzie mógł uzyskać informacje na temat zajęć i naboru do grup początkujących z wybranych technik, chętni będą mogli odebrać karty uczestnictwa, regulaminy zajęć i wstępnie zapisać się na wybrane zajęcia.

UWAGA!!!!
Z powodu wielkości sali liczba uczestników Dnia Otwartego jest ograniczona. Osoby chętne do wzięcia udział prosimy o wcześniejsze wysłanie zgłoszenia pod wskazanym adres mailowy: danceskool@onet.eu (o treści: Imię i Nazwisko, wiek, adres, technika tańca) Zgłoszenia przyjmowane są do 1.05.2012r

Zapraszamy również do obejrzenia relacji zdjęciowej z poprzedniego Dnia Otwartego organizowanego przez naszą szkołę 10.02.2012r.
Galeria tańca
Galeria na Facebook

Dzień Otwarty Szkoły Tańca Unique Street Artist - 4.05.2012

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:07:44

Zobacz fotorelację

Street w wykonaniu Szkoły Tańca Unique Street Artist - 29.04.2012

dodano: poniedziałek, 4 stycznia 2021r. 8:08:51

Zobacz fotorelację

Pierwszy spacer.

dodano: 16 kwietnia 2012 10:26

Pierwsza grupa, pierwszy spacer i pierwsze wskazówki czyli w złej aurze dobre początki. Oczywiście mowa o projekcie „Los niechcianych uczuć”, o którym pisaliśmy już nie raz.
Szkolenie odbywać się będzie dwa razy w tygodniu - obecnie ustalone są czwartki w godzinach popołudniowych i soboty rano.

Ze względu na losowe przypadki zwolniły się miejsca – jeśli ktoś jest zainteresowany naszymi działaniami prosimy o kontakt.

Zaproszenie.

dodano: 5 kwietnia 2012 13:26

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Damiana Leszczyńskiego pod tytułem "Bezimienni". Wernisaż w Galerii Blaszak 11 maja o godzinie 17.
Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi:

Młodość ze sztuką ul.Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 70, 37- 700 Przemyśl tel. 16 6707673 e-mail: mlodosc.zesztuka@onet.eu
KRS: 0000315651 | REGON: 180376725 | NIP: 795-245-97-49 | BGŻ S.A. O/Przemyśl NR KONTA: 71 2030 0045 1110 0000 0159 9230