Kącik "złotych myśli":

„przez chwilę przeżyłam straszą chwilę”.

Szkoła tańca nowoczesnego Unique Street Artist w Przemyślu prowadzona przez stowarzyszenie Młodość ze sztuką którego celem jest zaproszenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez taniec taki jak break dance i dancehall oraz inne formy kreatywnej sztuki.

Wrbel: Ile to si trzeba nawierka, eby przysza wiosna

 

Cytat niebywale pasujcy nie tylko do przychodzcej wanie wiosny, ale take do codziennej pracy Stowarzyszenia.

Wanie wraz z wiosn mija nam kolejny rok, od czasu gdy zawalczylimy o wiey podmuch w profilaktyce naszego miasta.

Dlatego zebrao nas na kilka sw mao jednak wiosennej refleksji.

Najwaniejsze, e mimo problemw udao si zorganizowa tradycyjny ju Turniej Halowej Piki Nonej na pierwszy dzie wiosny Troszk si trzeba nawierka, aby utrzyma poziom i styl mimo naciskw z wielu stron

W zaoeniu naszej pracy nie ley przecie naginanie si do jedynie susznych teorii funkcjonujcych tu i wdzie.

Natomiast z drugiej strony podstaw wszelkich dziaa jest szacunek, otwarto, wsppraca i konsekwencja. Ale nie oznacza to wcale, e w myl tych zasad tolerujemy i akceptujemy gwniarzerskie zachowania modych ludzi, ktrzy chcc przewalczy swoj, jedynie suszn teori wspaniaego znawcy i artysty, depcz wysiki wielu ludzi,

a co najgorsze rwnie swoje.

Szacunek zobowizuje do zachowa zgodnych z normami spoecznymi,
ktre poniekd zmuszaj do dialogu, a nie zachowa icie

z piaskownicy. C niestety musimy stwierdzi, e twarde stanowisko utrzymania merytorycznoci, zaoonego poziomu i klasy Stowarzyszenia nie podoba si tym, ktrzy kosztem czyjej pracy chcieliby zaistnie.

Z niepokojem patrzymy na brak pokory, but i brak elementarnego szacunku wzgldem tych, ktrzy musz dba o smak, poziom, naturalno, a nie przebarwianie i sztuczno w poszczeglnych dziedzinach naszej pracy

C wrbel mia racj. Trzeba si nawierka, aby uczyni wiosn
ale
tyle wrbel. W myl innego wiosennego cytatu- aden promie soca nie ginie, lecz ziele, ktr budzi potrzebuje czasu, aby wzrosn慔 mam nadziej, e nie braknie nam cierpliwoci

 

A co u nas na wiosn?

- 21, 22 marca- Turniej Halowej Piki Nonej,

- 29 marca- Wystawa Fotograficzna,

- 15 kwietnia- Spektakl- Traktat o gupocie- prezentowany na specjalne yczenie wielu osb, niestety zawsze aktualny

 

 

Zapraszamy na wiosenne spotkania, yczc, aby budzca si do ycia przyroda dodaa si na codzienne zmagania z szar rzeczywistoci

 

Zarzd StowarzyszeniaTurniej Halowej Piłki Nożnej


Zapraszamy na kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar „Młodości ze sztuką”.
Termin:
21 - 22 marca 2011r. w godzinach: poniedziałek 9:30 – 15:00, wtorek 8:00 – 15:00
Miejsce:
Hala Sportowa w Przemyślu.

Liczba drużyn ograniczona – o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
Informujemy że, czas przyjmowania zgłoszeń zostaje wydłużony do 10 marca (karty zgłoszeniowe) prosimy przesyłać na adres: mlodosc.zesztuka@onet.eu lub składać w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 70 (Klub Osiedlowy). Zapraszamy drużyny ze szkół gimnazjalnych, pondgimnazjalnych i tzw. "dzikie" do 25 roku życia.
REGULAMIN
Harmonogram Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Podajemy wykaz drużyn i harmonogram rozgrywek Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar „Młodości ze sztuką”, który odbędzie się 21 - 22 marca 2011r.

Jednocześnie informujemy, że nastąpiła zmiana w godzinach rozgrywek – zarówno w poniedziałek jak i we wtorek Turniej rozpoczynamy o godzinie 9:30.


Wystawa

Zapraszamy na autorską wystawę Witolda Dziedzica na której opowiemy o motylach...


Wyniki i klasyfikacja Turnieju o Puchar Modoci ze sztuk

Podajemy wyniki i klasyfikacje kocow Turnieju. Jednoczenie dzikujemy wszystkim uczestnikom za udzia i gratulujemy zwycizcom.

yczymy take kontuzjowanemu zawodnikowi Jaworu - Pawowi Guszko szybkiego powrotu do zdrowia!
ZOBACZ WYNIKI
ZOBACZ ZDJCIATeatr „Zawieszeni” PSM zaprasza na Traktat o głupocie… 15 kwietnia o godz. 18.00 na Zamku Kazimierzowskim
w Przemyślu…

Spektakl- refleksja nad ogromem głupoty w naszym codziennym życiu. Rozważania oparte zostały
o teksty Erazmaz Rotterdamu, które jak się okazuje są nadal, dziwnie aktualne.

„… No dobrze — powiadają mi — ale przecież nikt nie składa Głupocie ofiar ani nie buduje jej świątyni! Toteż ja właśnie — jakem już rzekła — trochę się takiej niewdzięczności dziwię(…). Ja uważam, że tyle mam posągów, ilu jest ludzi, którzy, choćby nawet nie chcieli, jako żywo mój obraz po świecie noszą.”

/Pochwała głupoty/

I właściwie komentarz jest zbędny, gdyż historie głupoty są oczywiste i każdy na własnej skórze je odczuł. Refleksje oscylują wokół argumentów filozoficznych, ale też czysto ludzkich… Bo przecież z której strony nie spojrzeć… odkrywamy „największą pomyłkę ludzkości wszystkie mądrości w księgach zamknięto, głupota pozostała na wolności”. Wiele osób nie potrafi pogodzić się
z rzeczywistością w której dobro innych i wartości wyższe są „przykrywką” dla egoistycznych działań, którym daleko do przyjaźni, miłości czy tolerancji…. W spektaklu- uczestnicy traktatu tworzą swoisty pomnik głupoty, który podważa kolejny naukowy i życiowy argument… Bo … jak wygląda pomnik głupoty? Lubię prawdę - mówisz prawdę - jesteś spalony, Lubię otwartość- jesteś otwarty- przepadłeś, Cenię dyspozycyjność, hahaha tylko u innych, skromność to moja natura- a tu jak najwięcej stołków, stołeczków, władzy i wpływów… pieniądze? Nie są ważne, ale dążę, aby ich mieć jak najwięcej… ludzie? Szanuję ich- ale wtedy kiedy robią co chcę, inaczej są moimi wrogami…. I tak okazuje się, że nasze życie to pasmo absurdów, a Ci, którzy usiłują
z tym walczyć uważani są za….
A może warto na chwilę się zatrzymać i pochylić nad problemem, który dla każdego z nas jest istotny,
ale zawsze inny… może warto nie poddawać się absurdom i pamiętać, że w tym całym zakłamaniu i pogoni dnia codziennego, najważniejsze jest to, aby móc sobie samemu spojrzeć w oczy, gdy przyglądamy się
w lustrze.
W spektaklu wystąpią również gościnnie tancerze Unique Street Artist, a także Jajo eroes.

Wakacje

A skoro wakacje to i u nas nadszedł czas wypoczynku i zabawy. Dlatego na okres wakacji tradycyjnie zawieszone zostają zajęcia tematyczne.

W tym roku Stowarzyszenie proponuje coś dla małych i większych.

  • Od 4 lipca do 15 lipca zapraszamy chętnych w wieku 13 – 20 lat na warsztaty taneczne „Cztery pory roku” – zapisy od 18 czerwca.
  • Od 18 lipca do 29 lipca zapraszamy dzieci w wieku 7 – 13 lat na półkolonię letnią „Spacer z wartościami” – zapisy od 27 czerwca.

Po wspólnych zabawach i tańcach przyjdzie czas wypoczynku i ładowania akumulatorów również dla nas, dlatego w sierpniu Klub będzie nieczynny.

Wszystkim życzymy samych słonecznych chwil i ciepłych wspomnień przywiezionych z wakacji!


Do zobaczenia we wrześniu!Półkolonia 2011

Wszystko co dobre szybko się kończy… Kolejnym przykładem na słuszność tych słów jest zakończony już dwutygodniowy „spacer z wartościami”.

W trakcie półkolonii nasi młodzi przyjaciele wykazali się oczywiście niespożytą energią, o czym świadczą ciągle od nowa rozpoczynane zabawy czy tańce integracyjne... Sztuka jak zwykle okazała się świetnym rozwiązaniem również na wakacje, dlatego oczywiście w programie znalazły się zabawy teatralne, taneczne, plastyczne i muzyczne. Kreatywność dzieci jest bezcenna co widać było na każdym kroku.
Warsztaty taneczne.

Czas biegnie nieubłaganie… Zakończyły się dwa tygodnie ciężkiej pracy na warsztatach tanecznych. Codziennie wszyscy uczestnicy przekonywali się na własnej skórze, że walka ze swoimi słabościami może być bardzo przyjemna, praca w grupie inspirująca i że każde dzieło artystyczne uruchamia emocjonalne doświadczenie.
Warsztaty swój finał miały w piątek 15 lipca na Rynku Starego Miasta.
Niewątpliwie akcja wzbudziła zainteresowanie i entuzjazm nie tylko samych uczestników, ale i przypadkowych przechodniów.
Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Turniej Tańca Nowoczesnego Master of Dance 23-24.09.2011r.

Turniej Tańca Master of Dance organizowany w dniach 23-24.09.2011r. w hali POSiR w Przemyślu ul. Mickiewicza 30. W tym roku zmieniliśmy rangę zawodów, dołączone zostały formacje hip hop i hip hop solo, plus tradycyjnie dla prawdziwych bboy i bgirl walki ekipa na ekipę, contesty 1vs.1 i top rock battle.

W pierwszym dniu 23.09.2011r odbędą się pokazy i walki 1 vs.1, których zadaniem jest wyłonienie grup i osób, które wezmą udziału w kolejnym etapie zmagań tzw. rundzie finałowej. - eliminacje grup hip hop będą się odbywać na zasadzie prezentacji poszczególnych formacji tanecznych z których zostaną wybrane najlepsze, które przejdą do finału, solo to walki w systemie pucharowym, które wyłonią najlepszych solistów do walk w kolejnej rundzie.

W formacjach hip hop i break dance minimalna ilość uczestników to 5 osób , a max 8 osób.

Tancerze będą oceniani przez:
Paweł Mazur (Pitzo) - tancerz, choreograf, mc, producent i organizator. Od 1998 roku związany ze sceną streetdance.
Radek Kozłowski (Zolsky) - specjalizuje sie w Hip hopie, ale zna także style takie jak: popping, locking, krumping i house.
Michał Samborski (Emez) - który specjalizuje się w takich technikach jak: Locking, Popping, Breakdance i Krumping, ale trenuję również Hip Hop/Newstyle i Taniec Współczesny.

W drugim dniu 24.09.2011r. zobaczymy zmagania bboy i bgirl w walkach ekipa na ekipę, 1vs.1 i toprock contest. - eliminacje break dance dla grup i solo to walki w systemie pucharowym, które wyłonią najlepsze ekipy i solistów do walk w rundzie finałowej.

Zmagania bboyów będą oceniać członkowie ekipy Unikal Family Crew: bboy Kucyk, Wołek i Orzech, którzy od 10 lat biorą udział w turniejach i pokazach na terenie kraju i zagranicy.

Ponadto w trakcie imprezy przewidziane są koncerty przemyskich zespołów hip hopowych.

Za konsoletą zagra DJ FIM, który drugi raz z rzędu zaszczyci nas ogromną ilością funkowych i hiphopowych brzmień.

Dzień I Hip Hop:
16:00 Start i rejestracja uczestników
16:40 pokaz sędziów i Dj’a
17:00 przegląd choreografii hip hop
17:50 przerwa
18:00 druga część przeglądu choreografii
18:50 przerwa
19:00 trzecia cześć przeglądu choreogafii
19:50 przerwa
20:00 rozpoczęcie finału hip hop choreografie
21:00 walki 1vs.1
21;30 przerwa /narada jury
21:40 ogłoszenie wyników
22:00 zakończenie

Dzień II Break Dance:
9:00 Start i rejestracja uczestników
9:20 pierwsza cześć eliminacji
10:00 przerwa
10:10 druga cześć eliminacji plus eliminacje 1vs.1 i toprock contest
11:00 koncert zespołu hip hop
11:30 rozpoczęcie finału break dance 1vs.1
11:50 finał:
1vs.1 break dance
1vs.1 finał top rock contest
13:50 przerwa
14:00 finał formacje
walka o 3cie miejsce
walka o 1sze miejsce
14;30 przerwa /narada jury
14:40 ogłoszenie wyników
15:00 zakończenie

Zgłoszenia: mlodosc.zesztuka@onet.eu
DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH.

ORGANIZATORZY: STOWARZYSZENIE "MLODOŚĆ ZE SZTUKĄ", GMINA MIEJSKA PRZEMYŚL, PRZEMYSKA SPÓLDZIELNIA MIESZKANIOWA, PRZEMYSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI


Spotkanie Zarządu.


Zarząd Stowarzyszenia informuje o planowanym spotkaniu z instruktorami. Termin spotkania ustalono na dzień 26 września (poniedziałek) o godzinie 16:30.


Fotorelacja z turnieju tańca nowoczesnego "Masters of dance" 23-24 września 2011

W dniach 23-24 września 2011r. w Hali POSiR-u w Przemyślu odbył się Turnieju Tańca Nowoczesnego Master Of Dance. Zorganizowany on został przy współpracy z Gminą Miejską Przemyśl, Przemyską Spółdzielnią Mieszkaniową i Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

W pierwszym dniu można było obejrzeć zmagania tancerzy w technice hip hop. Publiczność oprócz podpatrywania umiejętności uczestników sama miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności oraz nauki w trakcie spontanicznych warsztatów.

Miała miejsce również pokazowa walka pomiędzy przedstawicielami dwóch stylów tanecznych break dance i hip hop.

W składzie sędziowskim zasiadali przedstawiciele ekipy KontraBanda Crew z Lublina, w składzie Aleksandra Drzazga (Kolka), Paweł Mazur (Pitzo), Radek Kozłowski (Zolsky).

W przerwie można było posłuchać rymów Komara, który promował swoją solową płytę "Skorpion"

Laureatami pierwszego dnia byli wychowankowie szkoły Street Life i Betta Dayz z Rzeszowa, sędziowie również nagrodzili debiut najmłodszej uczestniczki turnieju Juli Burdziak, która jest wychowanką naszej szkoły tańca Unique Street Artist.

W drugim dniu turnieju można było obejrzeć sporo dobrego polskiego bboyingu w wykonaniu reprezentantów Katowic i Mysłowic, oraz uczestników z terenów Podkarpacia (Rzeszów, Krosno, Mielec, Stalowa Wola czy Przemyśl i jego okolice). W programie zawodów przewidziane zostały walki ekip, 1vs1 i toprock contest, który odbył się na zasadzie 7 to smoke.

W gronie sędziowskim zasiadali członkowie ekipy Unikal Family Crew z Przemyśla w składzie Kamil Kuczyński (Kucyk), Tomasz Wołyniec (Wołek) i Sebastian Orzechowski (Orzech).

Podobnie jak w dniu poprzednim została przyznana nagroda publiczności, którą ufundował i wręczył Pan Poseł Piotr Tomański.

Poniżej przestawiamy listę laureatów:

Hip hop 1vs.1:
1 miejsce: Mateusz Drogan (Tweety)
2 miejsce: Aleksandra Filipowicz (Coqui)

Break Dance Battle:
1 miejsce: Kind of Slater House (Mielec)
2 miejsce: Freash Unikal (Przemyśl, Katowice, Rzeszów i Krosno)
3 miejsce: KGB (Katowice)

Toprock contest:
1 miejsce: Dariusz Kryla (bboy Magi)

Break Dance 1vs.1:
1sze miejsce: Kamil Żurawski (bboy Żurek)

Na koniec chcielibyśmy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za przybycie i spędzenie tego czasu właśnie z nami, przy dużej ilości funkowych i hiphopowych brzmień.

Natomiast zwycięzcom i uczestnikom życzymy kolejnych sukcesów i jeszcze większego progresu w tańcu.Otwarcie wystawy fotografii Tomasza Brzostka i Tomasza Kapusty pt. "Śladami Świdermajera"


Zapraszamy bardzo serdecznie na otwarcie wystawy fotografii Tomasza Brzostka i Tomasza Kapusty pt. "Śladami Świdermajera", które odbędzie się 7 października br. o godzinie 18:00 w siedzibie Stowarzyszenia.

"Śladami Świdermajera" to kilkanaście prac, w większości wykonanych na potrzeby konferencji architektów oraz wystawy, która miała miejsce na przełomie kwietnia i maja 2009 roku w Instytucie Polskim w Rzymie.

Wystawa w Muzeum Ziemi Otwockiej była pierwszą z całego cyklu organizowanego przez prężnie działający portal Swidermajer.Info, celem którego jest poszerzanie wiedzy na temat drewnianej architektury "linii otwockiej" poprzez organizację plenerów, wystaw, wykładów oraz konkursów.

W ciągu bieżącego roku zdjęcia Tomasza Brzostka i Tomasza Kapusty sławiące unikatową architekturę Otwocka i okolic można było zobaczyć w Siedlcach, Warszawie, Bielsko-Białej, Radomiu, a do końca października obejrzeć je można właśnie w naszej Galerii „Blaszak”.Jesteś odpowiedzielny za to co oswoieś
Zobacz Wystawę

Od 29 sierpnia zapraszamy na wystawę fotograficzną wykonaną przez młodzież z Klubu Fotograficznego Stowarzyszenia „Młodość ze sztuką” w holu Urzędu Miejskiego.

Od 16 września wystawę można oglądać w siedzibie Przemyskiej Spóldzielni Mieszkaniowej
ul. Wyb. Jana Pawa II 70.

Tegoroczna wystawa przygotowana została przy współpracy ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach przy okazji obchodów Dni Patrona Miasta.

Fotografiami podopiecznych Schroniska chcielibyśmy ukazać potrzebę odpowiedzialności za zwierzęta, ale także włączyć się do kształtowania wrażliwości na starość i chorobę zwierzaków.

Starszy lub chory pies czy kot nie oznacza, że jest gorszy, a może właśnie oni potrzebują naszej miłości?

Podarujmy odrobinę serca zwierzakom, które są przez ludzi zapomniane bo nie są młode i zdrowe… a może wtedy nasze kroki będą dla nich najpiękniejszą muzyką. Może ta chwila gdy będą przy nas będzie najlepszym co nas może spotkać, gdyż „jeśli mnie oswoisz, będziemy się wzajemnie potrzebowali. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. Ja także będę dla Ciebie jedyny na świecie...”


29.10.2011 o godz 18 na schodach przemyskiego rynku w scenerii zabudowy starego miasta odbył się spektakl "Dziady" na podstawie dramatów A. Mickiewicza.

Proscenium oswietlone ogniem ,w tle iluminacja zabytków miasta , gra aktorska i zaproszeni na scenę przyjaciele teatru.

"Najduch" zaprezentował kawał dobrego rapu a szkółka tanca niezły break dance.

Zapraszamy do oberzenia fotorelacji.


 


           Mija kolejny rok działalności galerii, za nami kilka miesięcy wernisaży i wystaw. Czas na podsumowanie – co nam się udało a co nie…   
Na wiosnę zorganizowaliśmy ciekawą i piękną wystawę Witolda Dziedzica prezentującą barwny świat motyli.
Udało się także wystawić prace Tomasza Kapusty i Tomasza Brzostka, dzięki którym mogliśmy oglądać zapomniany świat architektury drewnianej, budowanej w stylu „Świdermajer”.
Ważnym przedsięwzięciem była pomóc zwierzakom ze Schroniska w Orzechowcach . W ramach „wystawy wędrownej” (też plenerowej) „Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś” przedstawiliśmy psy i koty ze schroniska zachęcając do ich adopcji oraz zbieraliśmy dla nich karmę. Nasza wystawa odwiedziła Rynek Starego Miasta, potem gościła w  holu Urzędu Miasta skąd zawędrowała do siedziby Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Bardzo nas ucieszył fakt, że „zwierzakowa” wystawa zainteresowała też media - była prezentowana w TVP Rzeszów oraz w programie Teleexpress na ogólnopolskiej antenie.
Biorąc pod uwagę fakt, że nie jesteśmy budżetowani przez żaden jedynie słuszny organ, ani nie jesteśmy dotowanym ośrodkiem kultury a pasję przekuwamy w promocję, wernisaż i wydruk prac, z naszego punktu widzenia osiągnęliśmy w tym roku sporo.
                 Z przyczyn niezależnych od galerii nie udało się zorganizować wystawy malarskiej, a termin wystawy teatralnej przeniesiono na luty przyszłego roku dzięki czemu stanie się ona częścią obchodów
15- lecia Teatru „Zawieszeni”. Tyle suche fakty.
                 Galeria to też ludzie z nią związani i dlatego w przyszłym roku chcielibyśmy oddać cześć ich pasji i pracy. Oprócz wspomnianej wystawy teatralnej planujemy zorganizować dwie indywidualne wystawy członków fotoklubu. W najbliższym czasie pragniemy także uruchomić własną ciemnię fotograficzną, gdzie nasze analogowe kadry zostaną poddane obróbce chemicznej. 
Tak więc z podziękowaniem - do siego roku!
Turniej Halowej Piłki Nożnej


Zapraszamy na kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar „Straży Miejskiej”.
Termin:
15 - 16 grudnia 2011r. w godzinach: 8:00 – 15:00
Miejsce:
Hala Sportowa w Przemyślu.

Zgłoszenia (karty zgłoszeniowe) do dnia 5 grudnia i ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres: mlodosc.zesztuka@onet.eu lub składać w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 70 (Klub Osiedlowy). Zapraszamy drużyny ze szkół gimnazjalnych, pondgimnazjalnych i tzw. "dzikie" do 25 roku życia.
REGULAMIN
Liczba drużyn ograniczona – o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń zapisy na Turniej zostały zakończone w dniu 1 grudnia o godzinie 13:00. Harmonogram rozgrywek pojawi się w okolicach 8 grudnia.
Harmonogram Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Podajemy wykaz drużyn i harmonogram rozgrywek Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar "Straży Miejskiej", który odbędzie się 15 - 16 grudnia 2011r.


Serdecznie gratulujemy Damianowi Leszczyńskiemu – członkowi naszego fotoklubu wygranej w konkursie fotograficznym organizowanym. przez "poziom 2.0" w TVP!

Niebawem Galeria Blaszak zaprosi na autorską wystawę Damiana.


Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar "Straży Miejskiej" 15 - 16 grudnia 2011.

Podajemy wyniki i klasyfikację końcową Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Straży Miejskiej, który odbył się w dniach 15 – 16 grudnia 2011r.
A i o samym wydarzeniu słów kilka…
Od samego początku Turniej organizowany jest dwa razy w roku – na wiosnę o Puchar „Młodości ze sztuką” i jesienią o Puchar „Straży Miejskiej”. Przez ten okres rozgrywki zapisały się jako stały i zauważalny element w kalendarzu imprez sportowych naszego miasta.
Bardzo się cieszymy, że przez upór i pewne zamiłowanie udało się nam zorganizować kolejne rozgrywki, dzięki czemu mogliśmy się ponownie spotkać ze znanymi już nam zawodnikami ale i poznać zupełnie nowych, którzy mamy nadzieję pojawią się znowu. Ze względu na przedział wiekowy jaki narzuca regulamin Turnieju, tym razem musieliśmy się pożegnać z dwoma zawodnikami. Nie przyszło nam to łatwo, tym bardziej, że systematycznie dwa razy w roku spotykaliśmy się od kilku już lat… Oby wrócili do nas w innej roli – opiekuna czy trenera młodszych kolegów.
Tradycyjnie już meczom towarzyszyły wielkie emocje, oraz jak to bywa w życiu spore niespodzianki... Na szczęście poza otarciami i siniakami obyło się bez poważniejszych kontuzji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy zwycięzcom! Jednocześnie zapraszamy na kolejne zmagania w przyszłym roku.
Aaaaaa… W tym miejscu słowa podziękowania należą się też Przemkowi i Kubie za pomoc w sędziowaniu – dzięki chłopaki!

Wyniki i klasyfikacja końcowa Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Straży Miejskiej 15 – 16 grudnia 2011r.Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości
oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość

Zarząd Stowarzyszenia „Młodość ze sztuką”
wraz z Młodzieżą

Młodość ze sztuką ul.Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 70, 37- 700 Przemyśl tel. 16 6707673 e-mail: mlodosc.zesztuka@onet.eu
KRS: 0000315651 | REGON: 180376725 | NIP: 795-245-97-49 | BGŻ S.A. O/Przemyśl NR KONTA: 71 2030 0045 1110 0000 0159 9230